Технічні параметри

1. Фундамент
Проектом передбачається влаштування фундаментної плити на природній основі. Даний тип фундаменту є одним із найнадійніших фундаментів. Основою для даного типу фундаментів є суглинки непросідні. Глибина закладання фундаменту 1,2-1,5 м від планувальної позначки рельєфу. Для влаштування контрольованого захисного шару бетону, проектом передбачено влаштування бетонної підготовки. На фундаментну плиту вкладаються фундаментні блоки під зовнішні та внутрішні стіни. Ми використовували високоякісний бетон марки 250. Товщина фундаментної плити складає 30 см. Прогнозоване осідання будівлі не призведе до появи тріщин на фасаді будівлі.
Для запобігання проникненню капілярного потоку ґрунтових вод у будівлю, проектом передбачена гідроізоляція як фундаментної плити, так і фундаментних блоків.
Для запобігання промерзання фундаменту по периметру передбачено влаштування теплоізоляційного шару з екструзійного пінополістиролу. Для зворотної засипки ґрунту під влаштування підлоги застосований піщанистий ґрунт із пошаровим ущільненням.

2. Стіни
Несучими елементами будівлі є зовнішні та внутрішні стіни зі глиняної обпаленої цегли Підліснівського цегляного заводу ЦБОР 100/1650/50/ДСТУ Б В. 2.7-36:2008 товщиною 380 мм.
Зовнішня частина стіни влаштована з фасадної клінкерної цегли Керамейя “КлінКерам Магма Граніт” (Україна). Мурувальні роботи виконуються на розчині з білим цементом CimSA (Туреччина), що підкреслює особливість облицювання та є характерною ознакою стилю цих котеджів.
Зсередини стіна утеплюється якісними та екологічно безпечними мінераловатними плитами товщиною 100 мм.
Для видалення конденсату з утеплювача передбачається вентиляційний повітряний прошарок шириною 3 см. Для цього у швах цегляної кладки передбачені вентиляційні решітки.

Вентиляція кухонь та санвузлів передбачена через окремі вентиляційні канали.

3. Перекриття
Перекриття будівлі зроблено з багатопустотних панелей перекриття. Перемички над дверними та віконними прорізами збірні, брускові.
Перекриття 2-го поверху утеплюється мінераловатними плитами товщиною 250 мм. Для доступу на горище запроектовано люк-вилаз зі сходової клітини.

4. Дах будівлі
Дах будівлі – шатровий, покриття з металочерепиці. Несучими елементами даху є дерев’яні крокви. Для доступу до крокв запроектовано дощату підлогу на горищі.

5. Матеріали
Всі застосовані матеріали відповідають санітарно-гігієнічним, екологічним та протипожежним нормам та не впливають на життя та здоров’я людей, а також мають відповідні сертифікати якості.

6. Площа
Загальна площа котеджу – 148 м. кв.

Земельна ділянка для користування – 1,9 сотки.

Висота приміщень – 2,9 м (від підлоги до низу плит перекриття).

7. Комунікації
Будівлі підключаються до централізованих мереж електропостачання, каналізації, водопостачання, газопостачання.

Схематичний план одинарного котеджу:

Схематичний план подвійного котеджу: